Pedagogi

Ažman Momirski Lucija

01 200 07 25 | lucija.azman@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 23

Belušič Leon
01 200 07 45 | leon.belusic@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 27

Berčič Tomaž
01 200 07 25 | bercic.tomaz@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 23

Blenkuš Matej
01 200 07 26 | matej.blenkus@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 29 

Bonča Jaka
01 200 07 47 | jaka.bonca@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 30

Čeferin Petra
01 200 07 18 | petra.ceferin@fa.uni-lj.si
Kabinet št.: 18A

Čerpes Ilka
01 200 07 16 | ilka.cerpes@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 42

Čok Gregor
01 200 07 75 | gregor.cok@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 34A

De Gleria Vid
01 200 07 30 | vid.degleria@fa.uni-lj.si 
Kabinet št. 62

Debevec Leon
01 200 07 54 | leon.debevec@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 69

Dešman Mihael
01 426 42 58 | miha.desman@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 18  

Ettlinger Or
01 200 07 44 | or.ettlinger@fa.uni-lj.si
Kabinet 22A

Fikfak Alenka
01 200 07 75 | alenka.fikfak@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 34A

Filipič Polona
01 200 07 16 | polona.filipic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 43

Fister Peter
01 200 07 54 | fister.peter@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 69

Florijančič Miloš
01 200 07 13 | Milos.Florijancic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 31

Glažar Tadej
01 200 07 30 | tadej.glazar@fa.uni-lj.si
Kabinet št.: 62

Grabar Nika
01 200 07 39 | nika.grabar@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 41

Gregorski Mojca
01 200 07 75 | mojca.gregorski@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 34A

Grom Janez Peter
01 200 07 75 | janez.grom@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 34A

Hiršman Mina 
01 200 07 13 | mina.hirsman@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 31

Hočevar Primož
01 200 07 13 | primoz.hocevar@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 43

Hudnik Špela
01 200 07 27 | spela.hudnik@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 72

Ifko Sonja
01 200 07 60 | sonja.ifko@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 16

Jeza Primož
01 200 07 60 | primoz.jeza@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 16

Juvančič Matevž
01 200 07 15 | matevz.juvancic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 42

Kejžar Katarina
01 200 07    | katarina.kejzar@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 68

Kilar Vojko
01 200 07 20 | vojko.kilar@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 67

Koren David
01 200 07 69 | david.koren@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 68

Koželj Janez
01 200 07 16 | janez.kozelj@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 43

Konjar Miha
01 200 07 75 | ana.krec@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 34A

Krušec Tomaž
01 200 07 39 | tomaz.krusec@fa.uni-lj.si
kabinet št. 41

Kušar Domen
01 200 07 56 | domen.kusar@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 65

Lah Ljubo
01 200 07 37 | ljubo.lah@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 15

Mahovič Andrej
01 200 07 36 | andrej.mahovic@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 12

Marolt Peter
01 200 07 71 | peter.marolt@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 71A

Medvešek Gašper
01 200 07 41 | gasper.medvesek@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 36

Novljan Tomaž
01 200 07 17 | tomaz.novljan@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 28

Perović J. Vasa
01 200 07 65 | vasa.perovic@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 41A

Petrovčič Simon
01 200 07 69 | simon.petrovcic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 67

Planišček Anja
01 200 07 41 | anja.planiscek@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 36

Princic Alessio
01 200 07 24 | alessio.princic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 26 

Robinson Paul
01 200 07 73 paul.robinson@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 28A

Rustja Uroš
01 200 07 40 | uros.rustja@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 40

Sadar Jurij
01 200 07 42  | jurij.sadar@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 19 

Slak Tomaž
01 200 07 26 | tomaz.slak@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 29

Slivnik Lara
01 200 07 57 | lara.slivnik@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 73

Verovšek Špela
01 200 07 15 | spela.verovsek@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 42

Vidic Anja
01 200 07 39 | anja.vidic@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 41A

Vodopivec Aleš
01 200 07 41 | ales.vodopivec@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 36

Volgemut Mateja
01 200 07 56 | mateja.volgemut@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 65

Vratuša Srečko
01 200 07 19 | srecko.vratusa@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 66

Vujović Aleksander
01 200 07 16 | aleksander.vujovic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 43

Wallner Edo
01 200 07 19 | edo.wallner@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 66

Zbašnik Senegačnik Martina
01 200 07 46 | martina.zbasnik@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 17

Zalar Matevž
01 200 07 39 | matevz.zalar@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 41

Zorc Mitja
01 200 07 13 | mitja.zorc@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 31

Zorec Maruša
01 200 07 40 | marusa.zorec@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 40

Zupančič Domen
01 200 07 76 | domen.zupancic@fa.uni-lj.si
Kabinet 70A

Zupančič Tadeja
01 200 07 15 | tadeja.zupancic@fa.uni-lj.si
Kabinet: št. 42

Žigon Viktor
01 200 07 81 | viki.zigon@fa.uni-lj.si
Kabinet št.: 22

Žnidaršič Rok
01 200 07 73 | rok.znidarsic@fa.uni-lj.si
Kabinet št. 28A 

Govorilne ure izvajalcev so objavljene v ŠIS-u.


 

 

PEDAGOGI

TAJNIK FAKULTETE

TAJNIŠTVO - GLAVNA PISARNA

KADROVSKA SLUŽBA

FINANČNO RAČUNOVODSKA SLUŽBA

REFERAT

KNJIŽNICA

STROKOVNE SLUŽBE