Vabilo na delavnico v Anconi (IT), Erasmus financiranje (BIP)

Univerza UNIVPM Università Politecnica delle Marche iz Ancone (Italija) vabi na kombinirani Erasmus kombinirani program (fizični del mobilnosti od 9. do 13. maja 2024, virtualni enodnevni del konec aprila) in mednarodno delavnico v seriji “Town Centre Pathways”, ki se bo ukvarjala z novimi vizijami za mestece Jesi. In sicer v ustaljeni zasedbi partnerstva z Univerzo […]

14. 12. 2023
  • Rubrika
    Mednarodne izmenjave Odhajajoči študentje

Univerza UNIVPM Università Politecnica delle Marche iz Ancone (Italija) vabi na kombinirani Erasmus kombinirani program (fizični del mobilnosti od 9. do 13. maja 2024, virtualni enodnevni del konec aprila) in mednarodno delavnico v seriji “Town Centre Pathways”, ki se bo ukvarjala z novimi vizijami za mestece Jesi. In sicer v ustaljeni zasedbi partnerstva z Univerzo v Hannovru, Palermu in Ljubljani. Uspešno udeležbo na programu lahko priznamo kot izbirni predmet kategorije B, urbanistično delavnico ali dve arhitekturni delavnici. Prijavijo se lahko študenti, ki imajo v tem smislu še kapacitete v obliki neopravljenih obveznosti, saj so priznane točke znotraj študijskega programa pogoj za upravičenje financ. Univerza v Ljubljani bo financirala pot in bivanje (travel+subsistence) do 5 študentom FA. Imamo še štiri prosta mesta. Prijave pošljite Erasmus koordinatorju na FA po epošti do 24.12.2023. S strani FA izbrane kandidate bomo nato najavili UL in gostitelju.