Samotestiranje študentov – 3x na teden

Spoštovane študentke, spoštovani študenti, ker je Vlada RS sprejela nov Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje širjenja okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 dopolnitve in spremembe Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja PCT,  ki med drugim določajo, da je potrebno od 15.11.2021 dalje samotestiranje s testi HAG za študente izvesti trikrat tedensko. Samotestiranje na naši fakulteti […]

29. 11. 2021
  • Rubrika
    Študij EMŠA

Samotestiranje na naši fakulteti bomo izvajali ob ponedeljkih, sredah in petkih od 8.00-10.00 ure v klubskem prostoru.