Interaktivno predavanje ‘Uporaba ostankov izdelave maket v inovativnih materialih iz micelija gliv’

Predavanje organizirajo študentje Fakultete za arhitekturo v sodelovanju s študenti Biotehniške fakultete

10. 5. 2023
  • Rubrika
    Splošno

Vljudno vabljeni na interaktivno predavanje z naslovom ‘Uporaba ostankov izdelave maket v inovativnih materialih iz micelija gliv’. Predavanje bo potekalo v ponedeljek, 15. maja 2023 ob 16.00, v risalnici 25, seminar Žnidaršič.

Poleg teoretičnega dela se bodo udeleženci lahko tudi sami preizkusili v reciklaži odpadnega materiala kot so karton, papir in kapa plošča z uporabo micelija.

Zaradi lažje organizacije (priprava materialov in pripomočkov) je zaželjena predhodna prijava na povezavi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DYVZK-igHhFz0ve_9_3cxblldu3w5g-tcnc0o9hvgng/edit#gid=0.

Predavanje organizirajo študentnje Fakultete za arhitekturo v sodelovanju s študenti Biotehniške fakultete. Vodil ga bo član biotehnološkega študentskega društva Nej Bizjak.