Evidenca izrečenih disciplinskih ukrepov v študijskem letu 2021/22

Fakulteta za arhitekturo Univerze v Ljubljani vodi evidenco o izrečenih disciplinskih ukrepih v skladu z 21. členom Pravilnika o disciplinski odgovornosti študentov Univerze v Ljubljani in na podlagi 22. člena Pravilnika, s ciljem generalne prevencije, na internetni strani UL FA objavi seznam, koliko disciplinskih postopkov prve stopnje je bilo vodenih ter koliko in kateri posamični ukrepi so bili izrečeni za določeno vrsto disciplinskih kršitev.

11. 10. 2022
  • Rubrika

V študijskem letu 2021/22 je Disciplinska komisija za študente UL FA vodila en disciplinski postopek na prvi stopnji, zaradi suma težje disciplinske kršitve po 6. točki 1. odstavka 6. člena Pravilnika o disciplinski odgovornosti študentov Univerze v Ljubljani, na osnovi prijave na sum plagiatorstva pri pripravi doktorske disertacije-neustrezno navajanje virov besedila.

Izrečen disciplinski ukrep je bil ukor.

V študijskem letu 2020/21 Disciplinska komisija za študente UL FA ni prejela nobene prijave in ni vodila nobenega disciplinskega postopka za sum storitve disciplinske kršitve.

V študijskem letu 2019/20 Disciplinska komisija za študente UL FA ni prejela nobene prijave in ni vodila nobenega disciplinskega postopka za sum storitve disciplinske kršitve.

V študijskem letu 2018/19 Disciplinska komisija za študente UL FA ni prejela nobene prijave in ni vodila nobenega disciplinskega postopka za sum storitve disciplinske kršitve.