Predstavitev projekta Dediščina za vključujočo trajnostno preobrazbo : HEI-TRANSFORM

Lepo vabljeni v četrtek, 9. marca 2023, ob 17.30 uri v Predavalnici št. 2 Fakultete za arhitekturo, Zoisova cesta 12, 1000 Ljubljana na predstavitev aktivnosti članov Interdisciplinarnega inštituta Univerze v Ljubljani za trajnostno varstvo dediščine. Na njej bo dr. Sonja Ifko, izredna profesorica na Fakulteti za arhitekturo in vodja projekta HEI-TRANSFORM predstavila projekt. Po predstavitvi se bo s sodelavci na projektu pogovarjala o vlogi kulturne dediščine v sodobnem razvoju. Sodelovali bodo urbani psiholog prof. dr. Matija Svetina (Filozofska fakulteta UL), urbani sociolog izr. prof. dr. Matjaž Uršič (Fakulteta za družbene vede UL) in arhitekt doc. dr. Miloš Kosec (Fakulteta za arhitekturo in MAO). Predstavitev bo potekala v četrtek, 9. marca 2023, ob 17.30 uri v Predavalnici št. 2 Fakultete za arhitekturo, Zoisova cesta 12, 1000 Ljubljana.

3. 3. 2023
  • Rubrika
    Splošno

Temeljni raziskovalni projekt, ki ga vodi Fakulteta za arhitekturo, v njem pa sodeluje še 9 slovenskih raziskovalnih organizacij, bo predstavila vodja projekta izr. prof. dr. Sonja Ifko skupaj s prof. dr. Matijo Svetino, izr. prof. dr. Matjažem Uršičem in doc. dr. Milošem Koscem, ki so del interdisciplinarne raziskovalne skupine.