Razstava HOME LIFE DIARIES

Vabljeni na ogled razstave mednarodnega raziskovalnega projekta arhitekturne etnografije z naslovom HOME LIFE DIARIES.

20. 9. 2022
Razstava HOME LIFE DIARIES

Razstava bo postavljena v Galeriji Fakultete za arhitekturo (pritličje: nova stavba) v času od 15. 9. 2022 do 15. 10. 2022.

Na razstavi so razstavljena dela študentov iz: Delft University of Technology, History of Architecture and Urban Planning; Kyoto University; Kindai Univerity, National institute of Technology Akashi College in Univerze v Ljubljani, Fakulteta za arhitekturo.

Mentorji projekta so Kiwamu Yanagisawa, Akane Mizushima, Takashi Ikejiri, Lucija Ažman Momirski, Tomaž Berčič, Andrej Mahovič.