Predavanje RevitLAB: dr. Barbara Lampič: Dediščina na razvrednotenih območjih – stanje in izzivi

Lepo vabljeni na predavanje geografinje izr. Prof. Dr. Barbare Lampič z oddelka za geografijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani. Predavanje bo v torek, 14.11. ob 11.uri, v Predavalnici 2.

10. 11. 2023
Predavanje RevitLAB: dr. Barbara Lampič: Dediščina na razvrednotenih območjih - stanje in izzivi

Raziskovalna skupina geografov s FF UL že dobro desetletje spremlja procese in proučuje izzive vezane na funkcionalno razvrednoten prostor – tudi naslavljanje ustreznih pristopov k prepoznavanju potencialov razvrednotene dediščine na nacionalni in lokalni ravni.

Predavanje je organizirano v okviru aktivnosti Revitalizacijskih Laboratorijev raziskovalnega projekta HEI-TRANSFORM – Dediščina za vključujočo trajnostno preobrazbo (ARIS-J7-4146).