Otvoritev razstave: Dežela prizidkov

Vljudno vabljeni na otvoritev razstave Dežela prizidkov, ki bo v četrtek, 30. 11. 2023, ob 17:00, v avli Sokolskega doma v Škofji Loki.

29. 11. 2023
Otvoritev razstave: Dežela prizidkov

V študijskem letu 2022/23 so študenti v seminarju pod mentorstvom doc. Mitje Zorca in asist. Tadeja Urha na Fakulteti za arhitekturo Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Občino Škofja Loka raziskali zakonitosti in potenciale prizidkov na primeru izbranih območij v Škofji Loki ter prek študijskih projektov razmišljali o možnostih, ki jih prizidave ponujajo za trajnostno prihodnost mesta.

Razstava bo na ogled do 7. 1. 2024.

Seminar Zorc, UL Fakulteta za arhitekturo 2022/2023

Mentorji študijskih projektov: doc. Mitja Zorc, asist. Tadej Urh, Tjaša Tahirović

Kuratorji razstave: Mitja Zorc, Tadej Urh, Nika Jeromel, Zala Legat, Erika Slovša, Krišpin Sterle

Oblikovanje razstave: Nika Jeromel, Zala Legat, Erika Slovša, Krišpin Sterle