Informativni dnevi 2022

Bodoči študenti in študentke, vabljeni na virtualne Informativne dneve UL FA za vpis 2022/23!

7. 2. 2022
Informativni dnevi 2022

Spletni informativni dnevi za vpis 2022/23

V okviru Razpisa za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za študijsko leto 2022/23, Univerza v Ljubljani, Fakulteta za arhitekturo razpisuje prosta vpisna mesta na študijskih programih:

• Enoviti magistrski študijski program druge stopnje arhitektura (EMŠA) in
  • Univerzitetni študijski program prve stopnje urbanizem (UŠU).

Bodoče študente prijazno vabimo na uradni del predstavitev, ki bodo potekala na platformi Zoom:

• v petek, 11. februarja 2022, ob 10. in 15. uri ter
  • v soboto, 12.  februarja 2022, ob 10. uri.

• Uvodni nagovor dekana izr. prof. dr. Mateja Blenkuša,
  • predstavitev študija arhitekture na FA – prodekan za študijsko področje, prof. mag. Tomaž Krušec,
  • predstavitev študija urbanizma na FA – predstojnica katedre za urbanizem, izr. prof. dr. Alenka Fikfak,
  • predstavitev možnosti izmenjav – doc. dr. Matevž Juvančič in
  • predstavitev obštudijskih dejavnosti na FA – študentski svet.

Po predstavitvah bo možen pogovor z dekanom, profesorji in članom študentskega sveta.

Vprašaj, kar te zanima

Po uradni predstavitvi nadaljujemo druženje v klepetalnicah, kjer bodo zaposleni in študenti odgovarjali na vaša vprašanja:

• v petek, 11. februarja, ob 11. in 16. uri ter
  • v soboto, 12. februarja, ob 11. uri.

Vabimo vas tudi k ogledu spletne strani, namenjene informiranju o vpisu na UL FA http://razstava.fa.uni-lj.si/vpis/ in sledenju aktualnih dogodkov na naši Facebook strani!