Razstava: “Od besede do podobe”

• Datum in čas
    20. 2. 2024 ob 19:00
  • Lokacija
    Mala galerija Banke Slovenije
  • Organizator
    UL FA in ALUO

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite 20. februarja 2024 ob 19. uri v Mali galeriji Banke Slovenije na drugem dogodku v okviru razstave "Od besede do podobe", na katerem bodo študenti Fakultete za arhitekturo in Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani, predstavili svoja raziskovalna dela.

Razstava bo obogatena z inovativno tehnologijo video projekcije 3D hologramov preko ventilatorja (3D LED FAN), kar bo razstavi dodalo novo vizualno dimenzijo. Ta napredna tehnološka dopolnitev ne le razširja vizualno dojemanje razstave, temveč tudi poglobi njeno osnovno konceptualno zasnovo, ki temelji na uporabi umetne inteligence (UI) v procesu ustvarjanja. Dogodek bo ponudil edinstveno priložnost za raziskovanje interaktivnega prepleta vizualnih komunikacij, umetnosti, tehnologije in arhitekture, ter obiskovalcem zagotovil nepozabno izkušnjo.