Konferenca LINA

Plečnikova predavalnica
  • Organizator
    UL FA

Na prvi konferenci LINA z naslovom Arhitektura in prihodnost planeta bodo svoje delo predstavili vabljeni govorci in 25 LINA štipendistov.

Evropska arhitekturna platforma LINA, ki jo koordinira Fakulteta za arhitekturo UL, povezuje 27 arhitekturnih organizacij z uveljavljajočimi se talenti na področju arhitekture, ki prinašajo nove refleksije in prakse za okoljsko bolj pravično delovanje. Na prvi konferenci LINA, ki bo potekala 21. in 22. oktobra 2022 na Fakulteti za arhitekturo UL z naslovom Arhitektura in prihodnost planeta, bodo svoje delo predstavili vabljeni govorci in 25 LINA štipendistov. Skupaj s 27 člani mreže LINA, priznanimi organizacijami z vseh koncev EU ter onkraj njenih meja, bodo razmišljali, kako bo arhitektura soustvarjala prihodnost planeta.

Povezave