Več kot 700 dijakov na informativnih dnevih Fakultete za arhitekturo

Letošnji informativni dnevi na Fakulteti za arhitekturo so po koronskih izvedbah, ki sta potekali po spletu, ponovno potekali v živo. V Plečnikovi predavalnici smo predstavili delovanje fakultete, študijske programe, študijske izmenjave in obštudijske dejavnosti. Predstavitev smo letos razširili s pogovorom s študenti in predstavitvami mladih alumnov naše fakultete, ki so danes že uspešni arhitekti v […]

20. 2. 2023
  • Rubrika

Letošnji informativni dnevi na Fakulteti za arhitekturo so po koronskih izvedbah, ki sta potekali po spletu, ponovno potekali v živo. V Plečnikovi predavalnici smo predstavili delovanje fakultete, študijske programe, študijske izmenjave in obštudijske dejavnosti. Predstavitev smo letos razširili s pogovorom s študenti in predstavitvami mladih alumnov naše fakultete, ki so danes že uspešni arhitekti v praksi. Dijaki so tako spoznali študijski program, življenje in delo na fakulteti ter poklicne možnosti po magisteriju. Informativni dnevi so se sklenili z vodstvom po fakulteti in informativnim sejmom, kjer so dijaki lahko zastavljali vprašanja študentom, pedagogom in ostalim zaposlenim.

Ocenjujemo, da se je v treh terminih informativnih dni udeležilo več kot 700 dijakov, kar kaže na največje zanimanje za študij arhitekture in urbanizma v zadnjih 10 letih.