Predstavitev možnosti magistrskega in doktorskega študija na Univerzi v Ljubljani / Possibilities for Master’s and PhD Studies at the University of Ljubljana

Predstavitev bo potekala 10.4.2024 ob 14. uri v angleškem jeziku / Online session will be held on 10 April at 2 pm CEST

8. 4. 2024
  • Rubrika
    Študij DRŠA, MŠU, IDRŠU Vpis DRŠA, MŠU, IDRŠU

Spoštovane kandidatke, spoštovani kandidati za študij na Univerzi v Ljubljani,

vabimo vas, da se nam pridružite na spletni predstavitvi možnosti magistrskega
in doktorskega študija na Univerzi v Ljubljani.
Predstavitev bo potekala 10. 4. 2024 ob
14. uri
v angleškem jeziku.

Na dogodku vam bomo predstavili koristne informacije o magistrskem in doktorskem študiju na Univerzi v Ljubljani, življenju v Sloveniji ter možnostih akademskega, kariernega in osebnega razvoja tako za sedanje študente Univerze v Ljubljani kot za tiste, ki nameravate študirati na Univerzi v Ljubljani. Predstavitev bo potekala v angleškem jeziku.

Za udeležbo na dogodku je obvezna prijava. Registrirate se lahko preko obrazca na https://rb.gy/c46tvm. Pred dogodkom vam bomo poslali Zoom povezavo.  Več informacij: www.uni-lj.si/studij/novice/informativni-dnevi.

Vljudno vabljeni.

*****************************

Dear prospective student,

You are welcome to join us at the University of Ljubljana online session, which will be held on 10 April at 2 pm CEST

During the event, we will present you useful information about master’s and PhD studies at the University of Ljubljana, living in Slovenia, and possibilities for academic, career, and personal development for both current students of the University of Ljubljana and those who are planning to study at our institution. The presentation will be held in English.

To attend the event, registration is required. You can register via the online form: https://rb.gy/c46tvm. We will send you a Zoom link before the event. More information: www.uni-lj.si/study/news/information-days.

We look forward to meeting you virtually and greet you kindly.