Združenje hrvaških arhitektov (UHA) v sodelovanju s Fakulteto za arhitekturo v Ljubljani in Društvom arhitektov Ljubljana

Vljudno vabljeni na pogovorni večer "Polilog v gosteh: Interpretacije dediščine", ki bo potekal v četrtek, 9. novembra 2023, ob 17.30 uri na Fakulteti za arhitekturo v Ljubljani.

6. 11. 2023

Dogodek organizira UHA (Združenje hrvaških arhitektov) od leta 2022, ki nadaljuje program mednarodnega mreženja arhitektov, posvečenega vzpostavljanju trajnega sodelovanja z mednarodnimi praksami, organizacijami in institucijami, ki delujejo na področju arhitekture in sorodnih področij.