Alumniteka – cikel pogovorov z alumni za alumne

Kako se lahko razumno prehranjujemo? 12. maj ob 18:00 na Biotehniški fakulteti

9. 5. 2022
Alumniteka - cikel pogovorov z alumni za alumne

V Mreži klubov alumnov, katere del je tudi naš klub alumnov, letos začenjamo z Alumniteko – ciklom pogovorov z alumni za alumne

Prvi v seriji pogovorov se bo dotikal aktualne teme hrane in prehranjevanja. Marsikdo izmed nas se sprašuje, kako se odgovorno in razumno prehranjevati – v odnosu do sebe, svojega počutja, telesa in finančnih zmožnosti ter v odnosu do okolja.

Renata Dacinger bo s strokovnjaki (in alumni UL!) odgovarjala na vprašanja kot so:

• Kakšen je znanstven pogled na sestavo živil?
  • Kakšen je vpliv hrane na telo?
  • Kakšen je odnos med kakovostjo in ceno hrane?

Z nami bodo dr. Aleš Kuhar iz Biotehniške fakultete, dr. Živa Lavriša iz Inštituta za nutricionistiko in dr. Tatjana Zagorc iz Gospodarske zbornice Slovenije.

Prva Alumniteka bo potekala v četrtek, 12. maja 2022 ob 18. uri na Biotehniški fakulteti. Poleg alumnov ste lepo vabljeni tudi študenti.

Po okrogli mizi boste imeli tudi priložnost za druženje in mreženje.

Dodatna vprašanja:
alumni@uni-lj.si