Spoštljiva komunikacija v akademskem okolju

• Datum in čas
    23. 5. 2024 ob 12:00
  • Lokacija
    UL FA

Izobraževanje

Fakulteta za arhitekturo Univerze v Ljubljani se zavezuje k aktivnemu soustvarjanju in ohranjanju akademskega okolja, v katerem spoštujemo dostojanstvo in sooblikujemo spoštljivo sodelovanje vseh oseb, ne glede na njihove osebne okoliščine. Vodstvo UL FA se zaveda pomena rednega ozaveščanja zaposlenih in študentov ter prepoznavanja negativnih vedenj, do katerih goji ničelno toleranco ter pomena izvajanja dejavnosti, ki spodbujajo k prijazni, spoštljivi in strpni komunikaciji med zaposlenimi in študenti. V ta namen bomo na naši fakulteti v četrtek,  dne 23.05.2024 ob 12.00 uri v Vurnikovi predavalnici organizirali izobraževanje z naslovom Spoštljiva komunikacija v akademskem okolju, ki ga bo izvedla ga. Katja Zabukovec Kerin, predsednica Društva za nenasilno komunikacijo.

Vljudno vabljeni!