Predstavitev založniške dejavnosti FA-ZA

Niz kratkih pogovorov ter prodaja knjig

• Objavljeno
    19. 4. 2022
  • Rubrika
    Knjižnica

Danes, 19. 04. 2022, ob 17:00 uri, vabljeni v Plečnikovo predavalnico na niz kratkih pogovorov ob predstavitvi knjižnih izdaj Fakultete za arhitekturo, Založbe ZRC in Slovenske matice.

Pred predavalnico se bodo knjige tudi prodajale. Na voljo bodo vse publikacije, ki jih tudi sicer prodajamo v knjižnici:

• AR: arhitektura, raziskave (2018-1)
  • AR: arhitektura, raziskave (2019)
  • AR: arhitektura, raziskave (2020)
  • edu.arh: prakse arhitekturnega izobraževanja / glavni urednik Boštjan Vuga
  • Odprto: dialogi v sodobni arhitekturi / urednici Nika Grabar, Lenka Kavčič
  • Umetnost in arhitektura: zbornik esejev / Edvard Ravnikar; zbral in uredil Aleš Vodopivec
  • Umetnost je doživljanje resnice: Vurnikove misli in teze o zgodovini umetnosti in arhitekture ter vlogi arhitekta v družbi** / zbral in uredil Boris Leskovec

**Ob nakupu Vurnikove knjige vam prvi del (Na brzicah življenja: življenjska pot arhitekta Ivana Vurnika in slikarke Helene Kottler Vurnik) podarimo.

Na voljo bodo tudi nekatere brezplačne publikacije založniške dejavnosti FA-ZA. Pri prodaji knjig bo z izborom svojih knjig sodelovala tudi Knjigarna Azil.

Vljudno vabljeni!